16 Mayıs 2018

Wubba lubba dub dub!!!


Zuhal Olcay olucaktım oldurmadılar/Zuhal Olcay çay-sigara yapıyor fotoğrafımı koyuyorum çünkü 4 kilo aldım, aldığım tepkiler ''YA SENİN YÜZÜNE NOLMUŞ'' tadında, moralim bozuluyor. Haftaiçi çalışıyorum haftasonu Ege sahilini geziyoruz, pilatese verecek ne zamanım var ne de hevesim var, gerçek bir tosun gibi 58 kilo 666 santim basenlerle sahilde şortla geziyorum. Utanmıyorum da.

Günlük tutmadığım bu süreçte mükemmel şeyler oldu, kendim hakkında işim hakkında insanlar hakkında mükemmel şeyler öğrendim, İzmir'e zaten geldiğim ilk gün Burak sayesinde alışmıştım, o yüzden şimdi hissettiğim şey alışmak değil de mutlanmak gibi bir şey. Bu akşam mesai sonrasında Alsancak kordoning yapacak olmama niyeyse hala seviniyorum. Bu ''mutlanma haline'' alışamadım sanırım. Şu an Ege Üniversitesi kapısından her girdiğimde zamanında okulu bırakıp tekrar sınava girdiğim için, Bursa'da çürüyen mutsuz bir mimarlık öğrencisi olarak kalmadığım için mutlanıyorum, yüksek lisansta diğer insanlara angarya gelen herşey benim midemde kelebekleri çırpıştırıyor. CANIM VİTİS VİNİFERAM CANIM EGE'M BENİM. Canım İzmirime saygımla geldim.

Bugün İrem'le tanışmamızın yıldönümü. Eski çalıştığım yerde 5 gün çalışan insanın teki beni Facebook'ta kıstırdı, İzmir'e taşınmamdan bahsederken Twitter'dan gördüm OO KİRA 1200 MÜ İYİYMİŞ EV ARKADAŞIN VAR PAYLAŞIYORSUNDUR falan dedi. Her platformdan stalklayıp kamuoyunu yanıltmak yerine keşke bana sorsanız, İrem ev arkadaşım değil, kardeşim. Arkadaşım. Dostum. Bir gün kar yağacaksa o karın yağacağı dağ. Ve bugün bu dağ ile yıldönümümüz.. Her söylediğimi niyeyse ciddiye alıp kanun hükmünde kararname gibi belledikleri için belirtmem lazım bir de, Twitter'da taşak muhabbeti yapıyorum. İstanbul'dayken 5 gün staj yaptığı yerde tanışıp 5 defa takılmadığı kızın gelmişini geçmişini ezberleyen kardeşime de sesim ulaşıyor ise selam ederim, keşke herkes beni bu kadar önemsese idi. Sevgiler. OLUM İNANMAYIN HER ŞEYE.

Yavuz Nadirgüler askere gitti dönecek, henüz yanına hiç gidemedim, Nisan ayının her haftasonu nöbeti vardı. Nasıl bir nöbet sistemiyse artık bir tek ona her haftasonu yazıldı.. Bu haftasonu da yanına gidemiyorum çünkü değerli bir misafirimiz var İrem ile.. Eğer Çanakkale'ye gidersem bu defa aylar sonra değil bir ay sonra size Çanakkale Shshshoooow yapıyor olacacağım. Best Regards, G.


Hiç yorum yok: